Akcesoria i kosmetyki samochodowe

Nowy SsangYong Rexton dla najlepszej zawodniczki Pippy

Adrian Krzymiński
Udostępnij Facebook Twitter

Brytyjska medalistka olimpijska Pippa Funnell MBE odebrała dostawę nowego SsangYonga Rexton Ultimate.

Pippa, która jest ambasadorem marki SsangYong (najstarszego koreańskiego producenta samochodów 4×4 i SUV), reprezentuje firmę na wszystkich najważniejszych imprezach jeździeckich, w których bierze udział.

"Jestem naprawdę podekscytowana jazdą nowym Rextonem i zachwycona, że mogę kontynuować moją współpracę z SsangYongiem" - powiedziała Pippa.

"W świecie jeździeckim niezbędne jest posiadanie niezawodnego pojazdu z napędem na 4 koła, który jest w stanie holować dużego konia lub przyczepę roboczą załadowaną ciężkimi skokami wokół gospodarstwa, a także zabierać mnie na zawody, często w mokrych, błotnistych warunkach.

"Poprzednim Rextonem jeździłem przez ponad 18 miesięcy i sprawdzał się on we wszystkich dziedzinach mojego jeździeckiego życia. Naprawdę nie mogę się doczekać jazdy tym nowym modelem, zwłaszcza po przeczytaniu tak wielu wspaniałych relacji."

W 2003 roku Pippa Funnell została pierwszą osobą, która wygrała Rolex Grand Slam of Eventing (kolejne zwycięstwa w Kentucky, Badminton i Burghley).

Pippa wygrała również Badminton w 2002 i 2005 roku, a na Mistrzostwach Europy zdobyła dwa złota indywidualne (1999-2001) i trzy drużynowe (1999-2003). Jest trzykrotną medalistką olimpijską, zdobywając srebro w drużynie w 2000 i 2004 roku oraz brąz indywidualnie w 2004 roku.

"Jako producent autentycznych pojazdów z napędem na cztery koła, znanych z możliwości jazdy w terenie i holowania, rynek jeździecki jest dla nas niezwykle cenny i mamy zaszczyt współpracować z kobietą jeżdżącą konno o takiej pozycji jak Pippa", powiedział Nick Laird, dyrektor zarządzający SsangYong Motor UK.

Zobacz