Akcesoria i kosmetyki samochodowe

Odrodzenie klasyków w nowym zakładzie Jaguar Land Rover

Adrian Krzymiński
Jaguar Land Rover otworzył nowy, ogromny zakład Classic Works w Coventry, aby budować, restaurować i pozwalać ludziom cieszyć się legendarnymi samochodami obu marek.

Menu Classic Works obejmuje:

  • Produkcję "samochodów kontynuacji", takich jak sześć lekkich typów E, które zostały już ukończone, lub dziewięć nowych, ręcznie budowanych Jaguarów XKSS, które są obecnie w trakcie budowy. JLR Classic przywróci samochody klientów do standardów fabrycznych, ale również pozyskuje znaleziska ze stodół na całym świecie dla programu "Reborn".
  • W chwili obecnej, Land Rover Serii 1, Jaguar E-Types oraz wczesne Range Rovery są traktowane jak VIP-y. Jaguar Land Rover Classic Parts dostarcza oryginalne części do modeli, których gama nie jest już produkowana od ponad dekady.
  • W katalogu znajduje się obecnie ponad 30 000 pojedynczych i gwarantowanych części, które można zamówić w globalnej sieci sprzedaży Jaguar Land Rover.

jaguar

  • Oprócz samochodów, usług i części, Jaguar Land Rover Classic oferuje również klientom możliwość doświadczenia wyboru legendarnych modeli Jaguara i Land Rovera dzięki Classic Drives w miejscach takich jak MIRA i Eastnor Castle, gdzie wiele z tych pojazdów zostało stworzonych. Jazdy mogą być również połączone z wizytami w fabryce.
  • Od września, członkowie społeczeństwa będą mogli doświadczyć kunsztu i doświadczenia na własnej skórze.
  • Wycieczki z przewodnikiem będą dostępne w wybrane dni przez cały rok, oferując entuzjastom szansę dowiedzenia się wszystkiego o projektach podejmowanych w nowym sercu Jaguar Land Rover Classic, w tym spojrzenie za kulisy kolekcji Jaguar Land Rover Classic.

Na 14 000 metrów kwadratowych, Jaguar Land Rover Classic Works jest największym tego typu obiektem na świecie, z dedykowaną przestrzenią wystawową i 54 stanowiskami warsztatowymi do serwisowania i renowacji wszystkich modeli Jaguara i Land Rovera wycofanych z produkcji na dekadę lub dłużej.

Zobacz