Renowacja i konserwacja samochodu

Jak usunąć odpryski z karoserii Nissana Almery?

Adrian Krzymiński

Jak usunąć odpryski z karoserii Nissana Almery

Podczas długotrwałego użytkowania Nissana Almery, właściciel samochodu spotyka się z problemem odprysków na karoserii. Powstałe w ten sposób uszkodzenia mogą prowadzić do korozji. Najprostszym rozwiązaniem jest zakup materiałów malarskich u oficjalnego sprzedawcy. Naprawa wszelkich uszkodzeń karoserii wymaga prac przygotowawczych. Rdza jest usuwana mechanicznie lub chemicznie. Po tym następuje proces szpachlowania, gruntowania i malowania. Drobne odpryski są delikatnie malowane i polerowane. Mocne wgniecenia wywiercić wiertłem, odtłuścić i zagruntować. Po wyschnięciu procedurę powtarza się kilkakrotnie. Wszystko to jest nadmuchiwane za pomocą aerografu po wstępnym ustawieniu na plamkę o wymaganej średnicy.

Podczas malowania należy przestrzegać następujących warunków: temperatura, wilgotność i czas schnięcia. Centra serwisowe Nissana Almery pomogą Ci wybrać wysokiej jakości lakier. Koszt 100 g będzie 250-300 rubli.

Kolejną zaletą jest to, że lakier może być nakładany pod lakierem.

Pamiętaj: nie wolno polerować karoserii lakierem poliuretanowym. Sugerowane wskazówki pomogą usunąć odpryski na karoserii Nissana Almery.

Samochód zostanie odmieniony, a uszkodzenia pozostaną niezauważalne.

12.08.2020, 710 wyświetleń.

Zobacz