Renowacja i konserwacja samochodu

Naprawa wiórów w Lipecku

Adrian Krzymiński

Naprawa wiórów w Lipecku

Żaden kierowca nie jest odporny na odpryski na swoim samochodzie. Ten kłopot nie jest najgorszą rzeczą, jaka może się zdarzyć na drodze, ale nie zaleca się pozostawiania go bez nadzoru. To nie jest konieczne, aby zaoszczędzić pieniądze, w rzeczywistości małe uszkodzenie może spowodować poważne problemy, tym bardziej, że naprawa wiórów jest dość powszechne i finansowo niedrogie.

Najbardziej rozpowszechnione są następujące chipy:

 • Uszkodzenia szkła. Jeśli nie zostanie to w porę skorygowane, można spodziewać się szybko rozprzestrzeniającego się pęknięcia.
 • Uszkodzenia lusterek zewnętrznych.
 • Uszkodzenie powłoki lakierniczej samochodu. Zaniedbanie tego w krótkim czasie spowoduje rozszerzenie się uszkodzonego obszaru i doprowadzi do szybkiego skorodowania niezabezpieczonej części ciała.
 • Odpryski zderzaka pozostawione bez nadzoru w końcu przekształcą się w pęknięcia, które w końcu będą wymagały wymiany całego zderzaka.

Każdy problem, który narusza integralność lakieru samochodowego pod wpływem naprężeń i środowiska zewnętrznego, rozszerza się do maksimum. Prowadzi to do uszkodzenia uszkodzonego elementu i kosztów finansowych, wielokrotnie przewyższających kwoty potrzebne na naprawę odprysków w początkowej fazie.

Nowoczesny przemysł oferuje wiele metod radzenia sobie z odpryskami, od prostych, które maskują problem, po profesjonalne środki zaradcze. Wybór sposobu radzenia sobie z problemem zależy od jego wielkości, lokalizacji oraz budżetu i obejmuje następujące etapy:

 • Szczegółowe badanie chipa za pomocą palnika. Na tym etapie ważne jest określenie głębokości ubytku, może on być powierzchowny lub głęboki aż do podstawy zrębu.
 • Obróbka uszkodzonego miejsca, oczyszczenie z brudu, kurzu i tłuszczu.
 • Usunięcie wady.

Teraz zasoby Internetu oferują wiele urządzeń do szybkiej i taniej naprawy układów scalonych. Właściciel pojazdu musi jednak pamiętać, że taniocha to niekoniecznie jakość, ponieważ część produktu, która nie jest produktem oszustów, służy do naprawy drobnych rys i jest zupełnie bezsilna wobec poważnych odprysków. Dlatego, jeśli chcesz, aby problem został naprawiony prawidłowo, poproś o profesjonalną pomoc.

Nasz warsztat wykona naprawę odprysków na każdej powierzchni Twojego samochodu. Jeśli wybierzesz nas, otrzymasz:

 • Gwarantowane rezultaty, zarówno pod względem jakości, jak i linii realizacji.
 • Wykorzystanie unikalnego, nowoczesnego sprzętu i materiałów.
 • Odpowiednie ceny w zależności od złożoności problemu.
 • Bezpłatna konsultacja wstępna.

Powierzając nam swój samochód, możesz być pewien, że wykonamy wszystkie niezbędne prace w 100%.

17.03.2018, 833 views.

Zobacz